Podręczniki szkolne 2016/2017

Wykaz podręczników na rok szkolny 2016 / 2017

Rekrutacja 2016
Dzień Dziecka 2016 Klaudia Kitka

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016
24 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 8 mszą świętą w kaplicy w Kobylanach. Następnie, o godzinie 9:00 pani Dyrektor powitała nauczycieli, uczniów i wszystkich gości na sali gimnastycznej, gdzie zostały wręczone nagrody dla wyróżnionych uczniów w nauce i innych osiągnięciach.

Piknik Rodzinny
5 czerwca na miejscowym kąpielisku w Kobylanach odbyła się impreza pt. "Dzień Rodziny".
Zabawa rozpoczęła się o 17 występem tanecznego zespołu "The East Border Crew". O 17:40 wystąpił zespół tańca ludowego "Obertas", a następnie "Łobaczewianki".

Warsztaty w Serpelicach
W dniach 01-04 czerwca odbyły się musicalowe warsztaty w Serpelicach. "Białe Anioły" przygotowywały się tym razem do koncertu oraz dwóch występów: "Zorro" oraz "Taniec Wampirów".

Dzień Dziecka
Dzień Dziecka to święto obchodzone niemal na całym świecie. Jednak nie we wszystkich krajach w tym samym dniu i w ten sam sposób. Różnice wynikają przede wszystkim z tradycji narodowych i religijnych danego obszaru kulturowego. W Polsce i w krajach byłego bloku socjalistycznego, święto dzieci obchodzone jest 1 czerwca. Dzień Dziecka został wprowadzony w 1952 roku, a jego inicjatorem była organizacja „The International Union for Protection of Childhood” . Większości z nas, święto to kojarzy się zwykle z luźniejszym dniem w szkole i całą masą prezentów. To czas radosnej zabawy, kojarzonej wszędzie i bez wyjątku z przywilejem młodego wieku. Jednak są kraje, w których dzień ten obchodzi się w sposób szczególny, nie tylko bawiąc się, ale też hołdując i nawiązując do wielowiekowej tradycji.

Orkiestra Dni Naszych 10 maja
10 maja nasza szkoła ponownie gościła zespół "Orkiestra Dni Naszych", który zaprezentował dwa profilaktyczne koncerty. Pierwszy skierowany był do klasy VI oraz gimnazjum, a dotyczył problemu o narkotykach i dopalaczach. Członkowie zespołu opowiedzieli jakie zagrożenia niosą za sobą substancje psychoaktywne, jak działają na człowieka oraz podzielili się również autentycznymi historiami ludzi, którzy mieli styczność z różnego rodzaju używkami.

Galerie

Trzeba zajrzeć!

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 56
Najnowszy użytkownik: Martyna Markowska