Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 34
Najnowszy użytkownik: Paulina Wojcik
Polecamy


Fotograf
19 września w naszej szkole odbyły się zdjęcia. Nasi uczniowie jak i nauczyciele zrobili sobie zdjęcia pamiątkowe. Fotograf ...

II Letni Festiwal Biegów "WROTA WOLNOŚCI"
14 września, w niedzielę odbył się II Festiwal Biegów "WROTA WOLNOŚCI" w Kobylanach, mający na celu promocję masowej aktywności ruchowej. Bieg składał się z aż 8 etapów i został przeprowadzany w różnych kategoriach wiekowych. Udział wzięło naprawdę wiele osób - młodszych, jak i tych starszych.

Wybory do samorządu
W pierwszym tygodniu nauki każda klasa wytypowała samorząd uczniowski, składający się z: gospodarza klasy, zastępcy i skarbnika. Niebawem odbędą się również wybory do szkolnego samorządu, w których nasi uczniowie wybiorą swoich ulubieńców.

Wywiadówka
11 września w naszej szkole odbyła się pierwsza wywiadówka z rodzicami, która dotyczyła spraw organizacyjnych oraz porządkowych. W każdej klasie wybrano rodziców, którzy zostali przydzieleni do trójki klasowej. Tymczasem zespół "Białe Anioły" jak co roku, rozpoczyna przygotowania do musicalu, który najprawdopodobniej w naszej szkole wystawiony będzie w styczniu.

Rozpoczęcie roku szkolnego
1 września powitaliśmy nowy rok szkolny, który rozpoczęliśmy Mszą Świętą , po przybyciu z kaplicy odbył się uroczysty apel organizacyjny.

75 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ II
Wojna Światowa to największy i najtragiczniejszy konflikt zbrojny w historii świata. Dokładnie 1 września obchodziliśmy jej 75 rocznicę. Jest to niezwykle ważny dzień dla Polaków, ponieważ dokładnie w 1939 roku wszystko się zaczęło - hitlerowskie Niemcy zaatakowały Polskę.

Kultura bez granic
6 lipca zespół Białe Anioły z naszej szkoły wystąpi na Kulturze bez granic w Kobylanach, będzie to rozpoczęcie wakacji. Przedstawią nam niektórym znaną już "Balladę o Kopciuszku". Zapraszamy wszystkich do oglądania. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i każdy będzie się świetnie bawił. Tym wpisem żegnam się z Wami, gdyż mój czas w tej szkole dobiegł końca. Myślę że będziecie mnie miło wspominać. Dziękuję wszystkim za mile spędzone 3 lata,cudowną atmosferę, a przede wszystkim dziękuję nauczycielom, bo to dzięki nim wyszłam z tej szkoły z ogromną wiedzą. Do zobaczenia! :)

Wakacje
Nareszcie wakacje. Życzymy uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły wesołych, udanych, rodzinnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu :)

Wakacje tuż, tuż
18 czerwca w szkole odbyła się rada pedagogiczna. Nauczyciele już bezpowrotnie wystawili oceny i zachowania wszystkim uczniom, miejmy nadzieję, że jak najlepsze. W czwartek 26 czerwca odbędzie się pożegnanie klas trzecich, a w piątek zakończenie roku szkolnego. Do wakacji zostało 5 dni.

Dzień Dziecka
8 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka. Pogoda była jak na zamówienie więc wszyscy świetnie się bawili. Dla dzieci największą atrakcją były oczywiście zjeżdżalnie, kulki, trampoliny itp. Zabawę rozkręcali także animatorzy imprez, którzy przeprowadzali liczne konkursy z nagrodami. Każdy uczeń naszej szkoły mógł dostać hot doga i picie. Myślimy, że Dzień Dziecka był udany i pełen wrażeń.

Występ w Małaszewiczach
18 maja na majówce w Małaszewiczach Kolejowych nasz zespół Białe Anioły zaprezentował przedstawienie pt. "Kopciuszek". Pogoda dopisała, więc każdy z chęcią grał swoje role. Występ bardzo spodobał się nowej publiczności i bili ogromne brawa. Na koniec każdy z zespołu dostał coś słodkiego, a prowadzący imprezy bardzo dziękował za przedstawienie i zapraszał nas ponownie.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło