Walentynki 2016
Walentynki - święto miłości i radości. Jeśli z tej wyjątkowej okazji chcesz kogoś pozdrowić lub pragniesz wyznać miłość, czułość,uwielbienie tej osobie to napisz do nas! Gwarantujemy stuprocentową dyskrecje oraz poprawę wszelakich błędów ortograficznych i stylistycznych. Adres na który możecie wysyłać swoje walentynki: kobylany.walentynki@gmail.com

Limbos 2016
Grupa Muzyczna "LIMBOS" koncertuje na terenie całego kraju od 1984 roku. Starannie dobrani artyści, profesjonalni muzycy oddani są muzyce z ogromną pasją. LIMBOS prezentuje wersje wybranych utworów pod hasłem: Tematy Muzyczne Których Słucha Świat.
Siedlecki zespół, 5 lutego zagościł w naszej szkole po raz kolejny!

Wycieczka do Ekonomika
3 lutego najstarsi uczniowie naszej szkoły, klasy trzecie gimnazjum udały się do Technikum nr 1 Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 na Dni Najciekawszych Zawodów.
Trzecioklasiści mieli okazje zapoznać się z profilami szkoły takimi jak: technik ekonomista, technik organizacji usług gastronomicznych...

Bal Gimnazjalny 2016
Tradycją naszej szkoły jest coroczny bal dla gimnazjalistów. Trzecioklasiści mieli swoją imprezę w sobotę, 30 stycznia. Organizacją balu zajęli się rodzice najstarszych uczniów.
Impreza miała miejsce - podobnie jak w zeszłym roku - w restauracji Galeria Smaków w Terespolu.

Tłusty czwartek
Tłusty czwartek – w kalendarzu chrześcijańskim ostatni czwartek przed wielkim postem, znany także jako zapusty. Tłusty czwartek rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. Wedle tradycji w ten dzień dozwolone jest objadanie się.Ponieważ data tłustego czwartku zależy od daty Wielkanocy, dzień ten jest świętem ruchomym.Najpopularniejsze potrawy to pączki i faworki, zwane również w niektórych regionach chrustem lub chruścikami. Dawniej objadano się pączkami nadziewanymi słoniną, boczkiem i mięsem.Staropolskie przysłowie mówi:Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła. Według jednego z przesądów, jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka – w dalszym życiu nie będzie mu się wiodło.

Zawody sportowe
W ostatnim czasie nasi szkolni sportowcy brali udział w zawodach sportowych piłki nożnej oraz piłki siatkowej. 25 stycznia zorganizowano mecz piłki nożnej w Terespolu, gdzie nasi chłopcy wywalczyli pierwsze miejsce!

Wywiadówka śródroczna 28.01
28 stycznia odbyła się wywiadówka podsumowująca półrocze 2015/2016. Rodzice mieli okazję zapoznać się z osiągnięciami i wynikami swoich dzieci.

Nowy plan lekcji
Informujemy, że od 25 stycznia 2016 (poniedziałek) w naszej szkole obowiązuje nowy plan lekcji. Szczegóły w zakładce PLAN LEKCJI.

Dzień Babci i Dzień Dziadka 2016
Niewątpliwie jednymi z najpiękniejszych dni w roku są 21 i 22 stycznia ,czyli Dzień Babci i Dzień Dziadka.To właśnie w tych dniach obchodzimy święto uwielbiane przez wszystkie wnuczęta. Dziadkowie mogą zwykle tego dnia liczyć na drobne upominki, kwiaty, a przede wszystkim piękne laurki – niekiedy ręcznie wykonane w czasie zajęć w szkołach i przedszkolach. Z tej okazji w swoim imieniu jak i w imieniu uczniów naszej szkoły chiałabym złożyć wszystkim dziadkom i babciom najlepsze życzenia,dużo zdrowia,miłości wnucząt i rodziny ,a także spokojnych chwil na dalsze lata.

Casting do nowego musicalu Zorro
15 stycznia odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie naszego zespołu "Białe Anioły". Tym razem nasi aktorzy wystawiać będą musical Zorro, którego premiera odbędzie się już w marcu! Przed zespołem stoi więc nie lada wyzwanie, a zarazem nowa przygoda.

Konkurs kolęd i pastorałek
We wtorek, 12 stycznia 2016r. odbył się szkolny konkurs kolęd i pastorałek. Pielęgnując naszą piękną polską tradycję kolędowania mieliśmy okazję zatrzymać się na chwilę i jeszcze raz wspomnieć czas Bożego Narodzenia. Konkurs przeprowadzono w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3 Szkoły Podstawowej, klasy 4-6 oraz klasy 1-3 Gimnazjum.
Najbliższe wyjazdy

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
i jak było? [7]
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 53
Najnowszy użytkownik: Wiktoria Rudczyk