Podręczniki szkolne 2016/2017

Wykaz podręczników na rok szkolny 2016 / 2017

Rekrutacja 2016
Dzień Dziecka 2016 Klaudia Kitka

Mecz KS Twierdza Kobylany vs Red Sielczyk
Dnia 25 września o godz. 12.00 na stadionie MKS Podlasie w Białej Podlaskiej odbył się kolejny mecz z udziałem naszych reprezentantów KS Twierdza Kobylany. Stoczyli walkę z Red Sielczykiem. Rozgrywka była bardzo emocjonująca. Przedstawiciele naszej drużyny zaskoczyli nie tylko nas,ale i samych siebie, ponieważ wygrali z wynikiem 5-0.


Biegi uliczne w Terespolu
Dnia 22 września 2016 r. w Terespolu odbyły się coroczne biegi uliczne. Z naszej szkoły wzięło udział 9 uczniów, w tym 5 ze szkoły podstawowej i 4 z publicznego gimnazjum. Dwoje uczniów ze szkoły podstawowej zajęło czołowe miejsca m.in I i II. Życzymy więcej takich sukcesów !

Mecz KS Twierdza Kobylany vs Grom Sosnowica
18 września o godz. 13.00 odbył się kolejny mecz . Tym razem KS Twierdza Kobylany stoczyła walkę z drużyną piłkarską Grom Sosnowica.Gra była bardzo zacięta, a rywalizacja trwała do końca. Pojedynek zakończył się kolejną wygraną naszych reprezentantów z drużyny KS Twierdza Kobylany z wynikiem 4-1.

Początek astronomicznej jesieni
Rozpoczęcie astronomicznej jesieni nastąpi 22 września o godz. 10.20, gdy słońce przejdzie przez punkt Wagi i nastąpi równonoc jesienna. Jesień potrwa aż do 22 grudnia. Czasami daty te wypadają dzień wcześniej lub dzień później, a w roku przestępnym mogą być dodatkowo cofnięte o jeden dzień. Na początku jesieni 28 września będzie można zaobserwować zaćmienie księżyca. Superksiężyc powstaje w momencie, kiedy nasz naturalny satelita znajdzie się w punkcie najbliższym Ziemi. Wkrótce także będziemy przestawić czas na zimowy.

Zapraszamy do biblioteki
Już od 12.09.2016r. została otworzona biblioteka szkolna. Niedawno szkoła została zaopatrzona w nowe książki. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich uczniów do wypożyczania książek. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkową zachętą może być wyróżnienie na półrocze i koniec roku uczniów z największą liczbą przeczytanych książek.
Galerie

Trzeba zajrzeć!

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 60
Najnowszy użytkownik: Kuba Biernacki