Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 29
Najnowszy użytkownik: Wiktoria Korycinska
Polecamy


Kultura bez granic
6 lipca zespół Białe Anioły z naszej szkoły wystąpi na Kulturze bez granic w Kobylanach, będzie to rozpoczęcie wakacji. Przedstawią nam niektórym znaną już "Balladę o Kopciuszku". Zapraszamy wszystkich do oglądania. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i każdy będzie się świetnie bawił. Tym wpisem żegnam się z Wami, gdyż mój czas w tej szkole dobiegł końca. Myślę że będziecie mnie miło wspominać. Dziękuję wszystkim za mile spędzone 3 lata,cudowną atmosferę, a przede wszystkim dziękuję nauczycielom, bo to dzięki nim wyszłam z tej szkoły z ogromną wiedzą. Do zobaczenia! :)

Wakacje
Nareszcie wakacje. Życzymy uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły wesołych, udanych, rodzinnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu :)

Wakacje tuż, tuż
18 czerwca w szkole odbyła się rada pedagogiczna. Nauczyciele już bezpowrotnie wystawili oceny i zachowania wszystkim uczniom, miejmy nadzieję, że jak najlepsze. W czwartek 26 czerwca odbędzie się pożegnanie klas trzecich, a w piątek zakończenie roku szkolnego. Do wakacji zostało 5 dni.

Dzień Dziecka
8 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka. Pogoda była jak na zamówienie więc wszyscy świetnie się bawili. Dla dzieci największą atrakcją były oczywiście zjeżdżalnie, kulki, trampoliny itp. Zabawę rozkręcali także animatorzy imprez, którzy przeprowadzali liczne konkursy z nagrodami. Każdy uczeń naszej szkoły mógł dostać hot doga i picie. Myślimy, że Dzień Dziecka był udany i pełen wrażeń.

Występ w Małaszewiczach
18 maja na majówce w Małaszewiczach Kolejowych nasz zespół Białe Anioły zaprezentował przedstawienie pt. "Kopciuszek". Pogoda dopisała, więc każdy z chęcią grał swoje role. Występ bardzo spodobał się nowej publiczności i bili ogromne brawa. Na koniec każdy z zespołu dostał coś słodkiego, a prowadzący imprezy bardzo dziękował za przedstawienie i zapraszał nas ponownie.

Majówka
Nareszcie nadszedł długi weekend, zwany też majówką. Z niecierpliwością oczekiwany przez uczniów jak i przez nauczycieli. Wszyscy będą mogli odpocząć od nauki i pracy oraz zregenerować siły.

Dzień teatru
28 kwietnia nasz zespół Białe Anioły wybiera się do Białej Podlaskiej. Jest to Dzień Teatru. Uczniowie przedstawią tam cieszącą się dużym powodzeniem wśród szkół Balladę o Kopciuszku. Na pewno przedstawienie spodoba się każdemu. Trzymamy kciuki za zespół aby wypadł jak najlepiej przed nową publicznością.

Aktualny plan lekcji
Uwaga! Na stronie znajduje się już aktualny plan lekcji. Gdyby pojawił się Wam stary plan proszę stronę odświeżyć.

Egzamin gimnazjalny 2014
23 kwietnia w środę o godzinie 9, odbędzie się egzamin gimnazjalisty 2014 część humanistyczna. Obejmuje ona egzamin z historii i wiedzy o społeczeństwie - egzamin potrwa godzinę. Następnie odbędzie się godzinna przerwa, a po niej, o godz. 11 zacznie się egzamin z języka polskiego, który potrwa półtorej godziny.
Podobnie ma wyglądać harmonogram kolejnych części egzaminu.
W czwartek 24 kwietnia od godz. 9 trzecioklasiści będą się zmagać przez godzinę z przedmiotami przyrodniczymi (biologią, chemią, fizyką i geografią), a po godzinnej przerwie przystąpią do zadań z matematyki.
Trzeciego dnia 25 kwietnia w piątek przyjdzie czas na języki obce. Najpierw na poziomie podstawowym, a po przerwie poziom rozszerzony. Oba testy dotyczą tego samego języka i na oba przeznaczono po 60 minut.

Egzaminy gimnazjalne
Niebawem egzaminy gimnazjalne z którymi będą musieli się zmierzyć nasi trzecioklasiści. Odbędą się w dniach 23-24-25 kwietnia. Te dni są dniami wolnymi od zajęć dla reszty gimnazjum. Mamy nadzieję, że uczniowie poradzą sobie z testami i dostaną się do wymarzonych szkół, a więc życzymy najstarszym uczniom powodzenia i czekamy na wyniki.

Wielkanoc
Już niedługo Wielkanoc. Najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie upamiętniające Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Z obchodami świąt wielkanocnych związanych jest wiele zwyczajów ludowych m.in. : śniadanie wielkanocne, pisanki, święconki, śmigus-dyngus, palma.Z okazji zbliżających się świąt wszystkim życzymy dużo zdrowia, radości, pogody ducha, smacznej święconki i mokrego poniedziałku!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło