Wycieczka do kina
W czwartek w naszej szkole odbył się wyjazd do kina. Uczniowie naszej szkoły pojechali obejrzeć film pt "Carte Blanche". Jest to film o nauczycielu, który stracił wzrok. Dostał on klasę maturalną jako wychowawca. Pokazuje on, że na początku nie jest łatwo, ale później wszystko staje się proste. Do dzisiaj nauczyciel Maciek uczy w jednym z Lubelskich Liceum.

Warsztaty filmowe
W pierwszym tygodniu ferii w Gminnym Centrum Kultury, odbyły się warsztaty filmowe, prowadzone przez szkolną telewizję Kobylany.Młodzież, która przybyła na te ciekawe zajęcia, dowiedziała się jak powstaje film,na czym polega praca operatora, za co odpowiedzialny jest reżyser, jak mądrze formułować pytania podczas wywiadu oraz poznać inne ciekawe tajniki pracy z kamerą.

Taniec Wampirów casting do ról
Małymi kroczkami zbliża się do nas musical " Taniec wampirów". Jest to musical przez wszystkich lubiany i bardzo chętnie oglądany. W naszej szkole obecnie trwają castingi do ról. Chętnych, młodych aktorów zapraszamy na casting. Rozstrzygnięcie i wyniki po świętach Wielkanocnych.

Walentynki
Jak wszystkim wiadomo, 14 lutego obchodzone jest Święto Zakochanych. Jest to doskonała okazja, aby umilić uczniom pobyt w szkole. Jak co roku, Samorząd Uczniowski uruchomił "Pocztę Walentynkową", do której wrzucano kolorowe karteczki z ciepłymi, miłymi słowami ukochanej osobie. Listy od wielbicieli zostały dostarczone do swych adresatów przez członkinie Samorządu. Spędziliśmy ten dzień w naprawdę miłej atmosferze.
Z okazji Walentynek składamy wszystkim najlepsze życzenia, dużo szczęścia, miłości i wszystkiego dobrego!

Bal gimnazjalny 2015
2 lutego, w pierwszy poniedziałek ferii, odbył się bal dla najstarszych uczniów naszego gimnazjum. Impreza miała miejsce - podobnie jak w zeszłym roku - w restauracji Galeria Smaków w Terespolu. Rozpoczęła się o godzinie 19:00, a trzecioklasiści mogli bawić się na swoim pierwszym balu przez całą noc. To wydarzenie było ważne nie tylko dla uczniów, ale również dla ich rodziców i nauczycieli, którzy przez trzy lata wkładali dużo wysiłku w wychowanie i rozwój swoich podopiecznych. Gimnazjaliści na pewno przez długi czas będą wspominać ten wyjątkowy dzień.

Ferie 2015
Dzisiaj rozpoczęły się ferie zimowe, długo oczekiwany czas przez uczniów, a także nauczycieli. W szkole zaplanowane są na ten czas różne atrakcje m.in. wyjazd do kina, bal przebierańców i różnego rodzaju zajęcia. Wielu uczniów w tym czasie wyjeżdża np. w góry, aby odpocząć od szkoły, nauki i wielu innych rzeczy związanych z edukacją.

Dyskoteka szkolna
Wczoraj w szkole odbyła się dyskoteka szkolna. Chłopcy i dziewczyny doskonale się bawili przy świetnej , wszystkim znanej muzyce, śpiewając i tańcząc. Dyskoteka połączona była z podstawówką i gimnazjum. Czekamy na następną dyskotekę i mamy nadzieję, że będzie równie ciekawa jak ta wczoraj : )

Limbos FOREVERnasty w naszej szkole
Grupa Muzyczna "LIMBOS" koncertuje na terenie całego kraju od 1984 roku. Starannie dobrani artyści, profesjonalni muzycy - instrumentaliści oddani są muzyce z wielką pasją. LIMBOS prezentuje wersje wybranych utworów pod hasłem: Tematy Muzyczne Których Słucha Świat.
Siedlecki zespół 28 stycznia zagościł w naszej szkole po raz kolejny! Jak co roku, LIMBOS wprowadził nas w świat muzyki i porwał wszystkich do tańca, zabawy. Była to naprawdę ciekawa lekcja muzyczna, na której nikt się nie nudził! Wszyscy bardzo dobrze się bawili, a zwłaszcza uczniowie najmłodszych klas, dla których koncert był świetną rozrywką. Mamy nadzieję, że zespół ponownie odwiedzi nas za rok!

Opowieść Wigilijna 2014
Piątek w naszej szkole był bardzo pracowity ale i obfitujący w ciekawe wydarzenia. Oprócz wesołej zabawy z dziadkami i babciami uczniowie obejrzeli nowe przedstawienie „Białych Aniołów”. „Opowieść wigilijna” została ciepło przyjęta przez uczniów jak i gości zaproszonych w tym dniu do naszej szkoły. Młodzi aktorzy po raz kolejny pokazali, że mają talent a na scenie czują się jak ryba w wodzie. Ponadto świetnie dobrana muzyka, efekty dźwiękowe i kostiumy, wprowadzały widzów w odpowiedni nastrój, pozwalały też lepiej zrozumieć przeżycia bohaterów. Widzowie opuszczający salę teatralną byli zadowoleni i uśmiechnięci, myślę że to przedstawienie na długo pozostanie w ich pamięci.

Dzień Babci i Dziadka
W ubiegłym tygodniu nasi kochani dziadkowie obchodzili swoje święto. W piątek 23 stycznia o godzinie 11 w gmachu ZSZ. im. Orła Białego w Kobylanach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano poczęstunek oraz wspaniały program artystyczny, który utwierdził przybyłych gości w tym, że ich wnuczęta nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne, aktorskie oraz taneczne.

Wywiadówka półroczna
23 stycznia odbyło się w naszej szkole zebranie semestralne. Rodzice, którzy jak zwykle licznie przybyli, dowiedzieli się o postępach w nauce i zachowaniu swoich pociech. Na zebraniu ogólnym, pani dyrektor przedstawiła końcowosemestralne osiągnięcia klas szkoły podstawowej i gimnazjum.
Polecamy

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Życzenia dla Wszystkich!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 36
Najnowszy użytkownik: Rafal Barszczewski